Konsultacja ajurwedyjska


Każdego dnia spędzasz ze sobą całą dobę ale… ile tak naprawdę z tego czasu jesteś dla Siebie?

Kiedy ostatni raz w Twoim życiu pojawiła się przestrzeń na to by zaopiekować się sobą?
Czy kiedy się budzisz zrywasz się niczym skowronek pełen energii i radości z nowego dnia czy rozgrywasz kolejną walkę z budzikiem i niczym lunatyk siegasz po filiżankę kawy by poczuć, że jesteś wśród żywych?
Pamiętasz o jedzeniu? A może jesz przy okazji jak już się odrobisz i Twój żołądek upomni się o pokarm?
Jaką pozycję ma woda w Twoim życiu?
A kiedy zasypiasz… kładziesz się w stanie relaksu czy padasz na twarz? A może masz problem się położyć bo jeszcze tyle rzeczy można zrobić?

Bez względu na to w jakim punkcie swojego życia się teraz znajdujesz, bez względu na to czy wciąż szukasz (może nadal nie wiesz czego) czy Twoje ścieżki są już śmiało wykreowane, zapraszam Cię w najpiękniejszą
podróż Twojego życia – podróż w głąb siebie.

Rozgość się wygodnie w swoim Ja – pokażę Ci jak czerpać z tego co najlepsze w Tobie, a jak w zgodzie ze sobą odejść od tego co przeszkadza.

Bo to właśnie Ty jesteś jedyną osobą, w której towarzystwie spędzisz każdą chwile swojego życia.

Pomogę odnaleźć Ci siebie i uporządkować już to co w Tobie jest. Wspomoże nam w tym sztuka zachowania pierwotnej równowagi organizmu – Ajurweda.

Zapraszam Cię na konsultację podczas, której ustalimy Twoje Prakriti (Twoja konstytucja, z którą przyszłaś na świat) oraz Vikriti – czyli to w jakim miejscu się teraz znajdujesz.
Pokażę Ci w jaki sposób możesz pracować w zgodzie z Naturą by Twoje ciało, umysł i dusza rozpoczęły proces samouzdrawiania.
Pozwól sobie na miłość do siebie i podaruj w prezencie nową drogę, świadomą i piękną.

Konsultację możesz także podarować bliskiej Ci osobie, która być może właśnie szuka swojego miejsca w życiu lub czuje, że czas na zmiany.

Koszt konsultacji ajurwedyjskiej to kwota 110 zł.
Jednak jeśli tylko pieniądze powstrzymują Cię przed decyzją zatroszczenia się o siebie lub osobę, która kochasz napisz do mnie, wspólnie znajdziemy na to rozwiązanie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub po prostu umówić się na konsultację zapraszam:
dagmara.zachcial@odetchnijwajurwedzie.pl

Możesz także kontaktować się przez messenger.

Pisz śmiało, jestem 🙏