O mnie

„Życie wyposażyło każdego z nas w taką ilość oddechów, która wystarcza dokładnie na cały czas trwania naszej obecności na ziemi. Jeśli nie weźmiemy kolejnego oddechu, nie przetrwamy dłużej niż kilka minut.”

Louise Hay

Jest z Tobą zawsze. W każdej sekundzie Twojego życia. Towarzyszy Ci od chwili narodzin aż do śmierci. Jest świadkiem Twoich emocji: radości, entuzjazmu, ale też smutku, gniewu, żalu.

To oddech.

Kiedy coś Cię zachwyca wzdychasz, kiedy się stresujesz – wstrzymujesz oddech. Najczęściej nie myślimy o oddechu, jako najlepszym przyjacielu. Ot oddychamy, zwykła czynność fizjologiczna, kto by się tym przejmował.
A jednak.

Bez względu na to w jakim punkcie swojego życia się teraz znajdujesz. Bez względu na to czy wciąż szukasz (może nadal nie wiesz czego) czy Twoje ścieżki są już śmiało wykreowane, zapraszam Cię w najpiękniejszą
podróż Twojego życia – podróż w głąb siebie.

Rozgość się wygodnie w swoim Ja – pokażę Ci jak czerpać z tego co najlepsze w Tobie, a jak w zgodzie ze sobą odejść od tego co przeszkadza.

Bo to właśnie Ty jesteś jedyną osobą, w której towarzystwie spędzisz każdą chwile swojego życia. To Ty w parze z oddechem będziecie razem zawsze.

Pomogę odnaleźć Ci siebie i uporządkować już to co w Tobie jest. Wspomoże nam w tym sztuka zachowania pierwotnej równowagi organizmu – Ajurweda.

Dlatego gdziekolwiek teraz jesteś to dobre miejsce by zacząć.

Zróbmy to razem.

Wdech… wydech…

Witaj w Odetchnij w Ajurwedzie…


Kontakt

dagmara.zachcial@odetchnijwajurwedzie.pl